Tentacles: Enter The Dolphin Tentacles: Enter The Dolphin 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tentacles: Enter The Dolphin był jedną z pierwszych gier wydanych przez Microsoft na Windows Phone 7. Po wielu perypetiach została usunięta, a obecnie mogą w nią zagrać jedynie posiadacze urządzeń z systemem Android.

W Tentacles: Enter The Dolphin wcielamy się w rolę małego pasożyta, który dostaje się do ciała swojego stwórcy, złego genetyka. Ten za wszelką cenę stara się nas pozbyć. To jednak dopiero początek naszej przygody. Grę okraszono sporą dawką, dobrego, czarnego humoru.

Rozgrywkę dopasowano do specyfiki ekranów dotykowych. Naszych zadaniem jest przemierzanie kolejnych części ciała doktora, zbieranie potrzebnych środków i unikanie przeszkód. Aby tego dokonać używamy naszych macek. Sterowanie możemy sprowadzić do używania jednego palca, choć im więcej tym lepszy czas uzyskamy.

Grafika pomimo upływu lat dalej prezentuje się dobrze. Wyzwania oraz ilość misji sprawiają, że gra starcza na kilka dobrych godzin. Jeżeli nas wciągnie, z jej poziomu możemy dokupić pełnoprawny dodatek. Jego fabuła odbywa się wewnętrzu psa doktora. W przeciwieństwie do edycji z Windows Phone, Tentacles: Enter The Dolphin posiada rozbudowany system mikropłatności. Za jego pomocą możemy dokupić wzmocnienia czy też nowe skórki. Gra dostępna jest za darmo, zdecydowanie warto poznać ten tytuł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!