Tentacles: Enter the Mind Tentacles: Enter the Mind 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kontynuacja jednej z pierwszych gier Xbox Live wydanych na Windows Phone 7. Część pierwsza wraz z dodatkiem została bardzo ciepło przyjęta przez graczy (niestety już nie jest dostępna w sklepie). Część druga jej jej godnym następcą.

Gra należy do gatunku zręcznościówek z elementami logicznymi. Pełna jest czarnego humoru. Wcielamy się w bakterię, która podróżuje po ciele złego naukowca. Sterowanie jest proste, ale dodanie efektu 3D podnosi nieco poziom trudności. W każdej planszy mamy kilka zadań do wykonania, rzeczy do zebrania oraz przeciwników. Co pewien czas na naszej drodze staje boss.

Oprawa graficzna oraz muzyczna również zostały opatrzone lekką nutką szaleństwa. W przeciwieństwie do ręcznie malowanych elementów z części pierwszej, tutaj otrzymujemy obiekty 3D. Mają one inny klimat, kwestią gustu pozostaje czy lepszy, czy też gorszy. Gra wspiera usługę Xbox Live, dzięki czemu możemy na punktu rywalizować ze swoimi znajomymi. Dostępna jest za darmo. Choć zawiera w sobie mikropłatności, to nie sa one niezbędne by spokojnie cieszyć się grą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!