Tep The Motivational Activity Tracker Tep The Motivational Activity Tracker 1.3.4

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Tep The Motivational Activity Tracker to pomysłowa aplikacja fitnessowa, która łączy opcje treningowe z... wychowywaniem małego wirtualnego zwierzęcia.

Najczęściej podstawową barierą w uprawianiu sportu amatorskiego lub po prostu we wzięciu się za własną kondycję jest brak motywacji. Silnej woli często wystarcza na kilka dni, a później górę bierze lenistwo, brak czasu i masa różnych utrudnień, które da się pokonać, ale to też wymaga motywacji. Z takiego założenia wyszli twórcy usługi Tep, tworząc swoją aplikację mobilną. Od razu zaznaczymy, że dostęp do niej mają tylko użytkownicy zalogowani: przy pomocy adresu e-mail lub konta na Facebooku.

Program bazuje na prostym pomyśle. Ćwicząc dbamy jednocześnie o losy naszego wirtualnego pupila, wyglądającego jak mała sarna. Za każde ćwiczenie otrzymujemy punkty, dzięki którym możemy kupować dla niego nowe jedzenie i inne produkty, zyskujemy też dostęp do opcji, dzięki którym możemy zmieniać jego wygląd. W ten sposób nie trenując, możemy skrzywdzić (oczywiście, wirtualnie) naszego podopiecznego.

Aplikacja pozwala śledzić treningi biegowe, jazdę na rowerze oraz spacery oraz jazdę na rowerze. Podaje standardowe parametry, czyli tempo, pokonany dystans, liczba spalonych kalorii itp. Program, co oczywiste, bazuje na danych z czujnika GPS w smartfonie. Możemy też podpiąć do niego dane z opasek sportowych: Jawbone oraz Fitbit.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!