TeraCopy 3.8.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TeraCopy to małe bezpłatne narzędzie przeznaczone do szybkiego przenoszenia i kopiowania danych z jednej lokalizacji do drugiej.

Szybkie wykonywanie wskazanych czynności jest możliwe dzięki wykorzystaniu asynchronicznej technologi wysyłania danych. W stosunku do modułu kopiowania wbudowanego w system operacyjny TeraCopy oferuje również szereg dodatkowych opcji. Wśród nich funkcja pauzowania kopiowania danych z możliwością kontynuacji w dowolnej chwili czy opcja pozwalająca ominąć dane, do których dostęp jest ograniczony.

Co istotne, TeraCopy posiada pełne wsparcie dla Unicode i oferuje integrację z menu kontekstowym, tym samym może zastąpić w pełni funkcje kopiowania i przenoszenia danych oferowane przez Explorera Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dobry zamienik dla kopiowania w windows. przydatne funkcje.
brak
ocena użytkownika
07.11.2014 17:55 • Recenzja do wersji 2.3

zużywa mniej zasobów podczas kopiwania bardzo przydatne np przy starym PC. dodatkowo kopiuje nieco szybciej i można w trakcje kopiowania zarządzać tym co ma zostać skopiowane dodać nowe itd czego niestety nie ma w windows.