r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Terminarz Kontaktowy 3.70.2018

Strona główna Windows Firma Inne programy dla firm
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Terminarz Kontaktowy to bardzo prosta aplikacja dla systemu Windows, służąca do planowania zadań, gromadzenia informacji o kontrahentach, terminach spotkań i do zarządzania kontaktami.

Galeria programu

Program dzięki oferowanym funkcjom pozwala użytkownikowi w łatwy sposób planować wszystkie swoje spotkania, zadania i projekty, a opcja przypomnień czuwa nad wszystkimi ważnymi wydarzeniami, w porę przypominając o nich. Rozbudowana baza kontrahentów umożliwia gromadzenie wielu informacji na temat klientów biznesowych. Z kolei moduł mailingów pozwoli masowo rozsyłać informacje o produktach i usługach lub informować klientów o ważnych wydarzeniach.

Terminarz Kontaktowy to aplikacja, której zastosowania nie ograniczają się jednak wyłącznie dla biznesu. Jest to świetne narzędzie także dla lekarzy, dentystów czy nauczycieli. Przydać się ono może wszędzie tam, gdzie planowanie i terminowość spotkań z danymi osobami odgrywa kluczową rolę.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

możliwość instalcji na dropox
darmowy gmial ma wiekszą funkcjonalność
ocena użytkownika

Taki sobie. Po co płacić za użytkowanie tego programu skoro można mieć podobną funkcjonalność na Gmailu :
gdzie masz wbudowaną pocztę, mapy, dysk online wszystko. Dostępność z każdego miejsca oraz łatwa integracja z urządzeniami mobilnymi. Moim zdaniem szkoda kasy na ten program!

19.06.2015 10:11 | Recenzja do wersji 2.43.2015

Komentarze

0 nowych
  #1 16.12.2016 16:26

O i tego mi brakowało bo ogólnie działam na programach magazynowych, księgowych itd i tam brakuję trochę rozbudowanych kontaktów. W sumie są w http://www.systim.pl ale i tak tym programem sobie to uzupełniam. Bardzo fajny, dzięki za dodanie!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.