Test Motoroli Atrix z lapdockiem

Test Motoroli Atrix z lapdockiem

Redakcja
16.11.2011 15:11, aktualizacja: 19.11.2011 11:45

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę bierzemy smartfona Motorola Atrix. Model nie wyróżniał by się może niczym szczególnym gdyby nie jeden intrygujący dodatek...

Jeśli oglądaliście „Nikitę” z przełomu wieku to pewnie pamiętacie, że agenci Sekcji pracowali na urządzeniach, które przypominały tablety i które mogli w każdej chwili zadokować przy swoim stanowisku, swobodnie kontynuując pracę przy biurku. Motorola pokusiła się o przeniesienie tego interesującego pomysłu na grunt swoich produktów, tworząc cały ekosystem skupiony wokół smartfonu Atrix. W założeniach pomysł jest prosty: dlaczego w małej puszcze nie zamknąć zarówno systemu mobilnego jak i typowej stacjonarnej dystrybucji Linuksa? Z tego mobilnego użytkownik będzie korzystał gdy będzie się poruszał, a gdy wróci do domu w kilka sekund będzie miał dostęp do swoich danych i ustawień w wygodnej i estetycznej stacji dokującej.

Czy Motoroli udało się takie połączenie? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w artykule Motorola Atrix: wizja przyszłości czy nieudany eksperyment?Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że w dziale lab znajdziecie recenzje m.in. intrygującego połączenia netbooka z tabletem jako ASUS Eee Pad Slider, designerskiego tabletu Sony Tablet S, topowego smartfona Nokia N9 z systemem MeeGo, „wszystkomającego” urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCP-J925DW czy taniego smartfona Nokia 500 z systemem Symbian Anna.

Zachęcamy ponadto do śledzenia cyklu krótszych recenzji. Ostatnio opisywaliśmy między innymi mały i tani tablet Yarvik, tani monitor z matrycą IPS Iiyama ProLite X2377HDS, aluminiowy stojak na tablet Choiix Wave Aluminium Stand, gigantyczny monitor BenQ EW2730V, małe urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus 235W przenośny dysk twardy Verbatim Store'n'Go Traveller 750 GB, mini komputerek Zotac ZBOX Nano VD01 Plus, myszkę World of Warcraft Legendary Edition czy urządzenia multimedialne Dune HD Smart D1.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)