r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Test NAS-a Synology DS212j z nowym systemem DSM 4.0

Strona główna AktualnościSPRZĘT

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy NAS Synology DS212j wraz z najnowszą odsłoną systemu DiskStation Manager 4.0.

Opisywany model to świetny przykład dynamicznego rozwoju tego typu urządzeń. Serwery NAS, kojarzone do tej pory jako urządzenia występujące w firmach, coraz częściej pojawiają się w domach i stanowią główne źródło danych dla multimedialnej rozrywki. Okazuje się również, że ich funkcjonalność niejednokrotnie łamie bariery podstawowego zastosowania jako sieciowego magazynu danych i umożliwia chociażby prowadzenie własnej strony WWW, czy też nagrywanie obrazu z kamer IP. Co jednak najważniejsze, żeby to wszystko skonfigurować nie potrzeba specjalistycznej wiedzy — obsługa może być naprawdę łatwa.

Zainteresowanych zapraszamy do lektury testu Synology DS212j — domowy wielozadaniowiec. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego działu lab, gdzie znajdziecie więcej testów i recenzji sprzętowych ciekawostek.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.