r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Test smartfona HTC EVO 3D

Strona główna Aktualności

Do naszego labu trafiło wyjątkowe urządzenie. HTC EVO 3D jest przedstawicielem nowej generacji telefonów, które dają możliwość oglądania materiałów 3D.

Po trójwymiarowej rewolucji w kinach, od nieco ponad roku jesteśmy zalewani wszelkiej maści urządzeniami oferującymi ekrany zdolne imitować głębię obrazu. W tym roku wspomniany trend wreszcie dopadł rynek telefonów komórkowych. Po LG również HTC dołączyło grona producentów, którzy zaoferowali możliwość tworzenia, a następnie przeglądania filmów i zdjęć w 3D. Dzięki HTC EVO 3D będziemy mogli cieszyć się trójwymiarowym obrazem bez specjalnych okularów. Na tym zalety tego modelu oczywiście się nie kończą - jest zabójczo szybki, ma duży ekran o wysokiej rozdzielczości, 3 aparaty i wiele innych „bajerów”, a wszystko to pracuje pod kontrolą systemu Android 2.3.4.

Jak HTC EVO 3D sprawdza się w praktyce, czy 3D to hit czy marketingowy wabik, dowiecie się z lektury artykułu HTC EVO 3D — trzeci wymiar bez okularów.

r   e   k   l   a   m   a

Jednocześnie chcielibyśmy przypomnieć, że w rozbudowanym niedawno dziale lab znajdziecie m.in. recenzję głośników do kina domowego Roth BAR 1, kobiecego smartfonu HTC Salsa, zaskakująco dobrego tabletu Motorola XOOM z systemem Android 3.1, Nokii E6 z najnowszym Symbianem Anna, klawiaturą QWERTY oraz dotykowym ekranem (po raz pierwszy w historii tej serii), a także opis wrażeń z zabawy... programowalnymi klockami LEGO Mindstorm, opatrzony zapisem wideo tego co udało się zbudować.

Zachęcamy też do śledzenia nowego cyklu krótszych recenzji. Ostatnio pisaliśmy m.in. o etui z klawiaturą Logitech Keyboard Case for iPad 2, przenośnych głośnikach Razer Ferox, myszce dla graczy Mad Catz Cyborg R.A.T. 9, telefonach myPhone 3380 i 8825TV, minikomputerku Sapphire Edge HD2, nietypowym pendrivie Natec Traveler Drive Lock, czy lekkim odtwarzaczu MP4 BLOW X12.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.