reklama

Test smartfona Sharp AQUOS SH80F

Strona główna Aktualności

O autorze

W naszym labie pojawiła się kolejna recenzja. Tym razem pod lupę wzięliśmy smartfona Sharp AQUOS SH80F z technologią 3D.

Produkty firmy Sharp kojarzą się powszechnie głównie z telewizorami. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że ten japoński producent doskonale radzi sobie również na polu telefonów. Głównie na rodzimym rynku, gdzie oferuje m.in. sympatyczną serię Hello Kitty. Opisywany model nie jest co prawda z tej serii, ale słowo wyjątkowy pasuje do niego jak ulał. To prawdziwy biały kruk. Zaprezentowany we wrześniu 2011 roku, dostępny tylko na kilku rynkach na świecie, jest prawdopodobnie najlepszym modelem telefonu 3D obecnym teraz na rynku. W przeciwieństwie do konkurentów w osobach HTC Evo i LG Optimus 3D, Sharp Aquos SH80F wyposażony jest w dwa 8-megapikselowe aparaty zdolne robić zdjęcia w 2D i 3D, lampę błyskową i możliwość konwertowania obrazu 2D na 3D w czasie rzeczywistym.

Zainteresowanych zapraszamy do lektury testu Sharp AQUOS SH80F — warto (byłoby) się szarpnąć. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego działu lab, gdzie znajdziecie więcej testów i recenzji sprzętowych ciekawostek.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama