r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Testerzy Internet Explorer 8 poszukiwani

Strona główna Aktualności

Pomimo tego, że techniczny program beta nowej przeglądarki Internet Explorer 8 został uruchomiony jeszcze kilka miesięcy temu i doczekaliśmy się już publicznego wydania wersji Beta 1, Microsoft nadal szuka beta-testerów, którzy chcieliby bardziej zaangażować się w testy. Oczywiście każdy może przetestować IE8 samodzielnie pobierając publiczną betę. Poprzez uczestnictwo w technicznym programie beta można jednak przesyłać raporty o błędach, sugestie czy inne uwagi bezpośrednio do zespołu w firmie Microsoft odpowiedzialnego za tworzenie przeglądarki. Często zdarza się również tak, że aktywni członkowie programów beta otrzymują zaproszenia do kolejnych, np. do zbliżającej się bety Windows 7.

Co zrobić, by zgłosić się do programu beta Internet Explorer 8? Jak informuje oficjalny blog zespołu IE8, należy wysłać e-maila na adres IESO@microsoft.com i w treści krótko opisać, dlaczego to właśnie nasza kandydatura jest warta rozważenia. Wersja Beta 2 spodziewana jest w sierpniu, a wydanie finalnej wersji - jeszcze przed końcem tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.