r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Testowe Qt na Symbianie

Strona główna Aktualności

Publicznie udostępniono wersję pre-release portu bibliotek Qt na mobilną platformę S60.

W kwietniu rozpoczęły się prace nad projektem Qt for S60, który miał za zadanie przeniesienie popularnych bibliotek Qt, służących do łatwego tworzenia interfejsu użytkownika, na platformę S60, działającą na systemie Symbian OS. Dzięki temu Qt stałoby się dostępne na kolejnych 80 milionach urządzeń. Teraz udostępniono testową wersję portu Qt. Wspierane są wersje S60 od 3.1 w górę.

Symbianowe Qt, podobnie jak inne wersje tych bibliotek firmy Trolltech, dostępne są w dwóch wersjach: otwartej, dostępnej na licencji GPL2 i GPL3 oraz komercyjnej. W przypadku pakietu otwartego biblioteki są dostarczone w binarnej, prekompilowanej postaci. Jest tak ze względu na fakt, że kompilator GCCE nie potrafi ich jeszcze kompilować.

Programiści mogą ściągać testowe biblioteki oraz dema, dostępny jest też film prezentujący Qt na urządzeniach mobilnych.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.