reklama

Testowe Robotics Developer Studio 2008 do pobrania

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft udostępnił testową wersję Robotics Developer Studio 2008, nową odsłonę Robotics Studio 2006. Została ona zaprezentowana na Robobusiness Conference and Exposition w Pittsburgu.

Robotics Studio jest platformą umożliwiającą tworzenie oprogramowania dla robotów, zarówno prawdziwych jak i symulowanych. Poprzednia wersja Robotics Studio została dość dobrze przyjęta. Pobrano ją dotąd 200 000 razy a do programu partnerskiego przyłączyło się 50 firm. W wersji 2008 zwiększono wydajność, ulepszono funkcję obliczeń rozproszonych przy wykorzystaniu LINQ orad dodano nowe narzędzia. Środowisko do przeprowadzania wirtualnych symulacji otrzymało możliwość ich nagrywania i odtwarzania.

Przy okazji wydania testowego warto zaznaczyć, że 21 kwietnia odbędzie się turniej RoboChamps, który umożliwi wykazanie się miłośnikom Robotics Studio.

Stabilną, bezpłatną do niekomercyjnych zastosowań wersję Robotics Studio 1.5.507 pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Programowanie -> Środowiska programistyczne.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić