Testy Maturalne 6.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Testy Maturalne to aplikacja zawierająca pytania zaczerpnięte z przykładowych zestawów egzaminacyjnych, opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. W aplikacji znajdują się pytania z matematyki, testy z języka angielskiego i WOS-u. Pytania zostały przygotowane dla poziomu podstawowego i rozszerzonego matury.

Przykładowe egzaminy można rozwiązywać w dowolnej kolejności, wybierając je z listy. Do testów można wracać by poprawić swoje wyniki. Nie ma niestety możliwości losowania pytań i poruszanie się między nimi jest skomplikowane.

Po rozwiązaniu każdego z zadań aplikacja informuje o liczbie zdobytych punktów i prawidłowych odpowiedziach. Na koniec można wygenerować wirtualne świadectwo z wynikami z rozwiązanych egzaminów. Wyniki można usunąć i rozwiązać testy ponownie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jutro matura z matematyki. Zrób sobie powtórkę na smartfonie

21
04.05.2016  •  Anna Rymsza

Egzamin maturalny z matematyki od lat uznawany jest za trudny. Wiele osób jest zdania, że nie powinien być obowiązkowy, choć matematykę nazywa się królową nauk. Dlatego przygotowałam kilka aplikacji, które mogą pomóc w powtarzaniu materiału i ćwiczeń przed jutrzejszym egzaminem. Mam nadzieję, że dzięki nim maturzyści poczują się pewniej. Matura+ Matematyka Matura+ Matematyka dla Androida to świetna aplikacja do nauki nie tylko matematyki, ale przede wszystkim rozwiązywania testów maturalnych na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję