Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo prod.1210g

Strona główna Android Edukacja i nauka Nauka jazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo to aplikacja dla osób, które przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy. Z programu mogą skorzystać również kierowcy chcący uaktualnić swoją wiedzę na temat obowiązujących przepisów.

Test na prawo jazdy online

W bazie danych programu Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo znajdziemy dokładnie takie same pytania i zdjęcia, które pojawią się na państwowym teście egzaminacyjnym, więc będziemy mogli się do niego przygotowywać nie tylko w trakcie kursu, ale także w domu, podczas drogi do szkoły lub pracy oraz w każdej innej, wolnej chwili. Po udzieleniu błędnej odpowiedzi na zadane pytanie możemy zapoznać się z prawidłowym rozwiązaniem i uzasadnieniem danego zagadnienia.

Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy 2019

Z poziomu głównego okna aplikacji Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo zyskamy dostęp do działu nauka, by przejrzeć pytania podzielone na rozdziały, e-kursu przedstawiającego wszystkie przepisy wraz z animacjami, a także symulacji egzaminu państwowego. Na tym jednak nie koniec, bo program oddaje do dyspozycji specjalny, cyfrowy podręcznik, dzięki czemu nie musimy nosić przy sobie wersji książkowej.

Co zaskakujące, Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo oferują możliwość rywalizacji z innymi graczami w trybie multiplayer. Zabawa polega na jak najszybszym rozwiązaniu testu. To również dobry sposób, by odpowiednio przygotować się do egzaminu państwowego na prawo jazdy.

Opcjonalna subskrypcja

Testy na prawo jazdy 2019 ZdamyTo są dostępne do pobrania za darmo. Bezpłatna wersja nie oferuje jednak wszystkich funkcji. Chcąc uzyskać możliwość do całej zawartości należy wykupić subskrypcję za 9,99 zł miesięcznie lub też zapłacić jednorazowo 19,99 zł. Dodatkowo istnieje możliwość nabycia 10 tysięcy lub 40 tysięcy monetek do wykorzystania w grze w cenach wynoszących odpowiednio 2,29 zł i 3,99 zł.

Najważniejsze cechy:

  • aplikacja dla osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy 2019
  • zawiera pytania i zdjęcia, które będą dostępne na egzaminie państwowym
  • cyfrowy podręcznik do nauki
  • możliwość rozwiązywania testu na wyścigi z innymi kursantami w trybie online
  • nie wszystkie funkcje są dostępne w darmowej wersji

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!