r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Testy z Fizyki 1.0

Strona główna Android Edukacja i nauka Fizyka i astronomia

Testy z Fizyki to bardzo estetyczna i dobrze przygotowana aplikacja dla maturzystów i uczniów szkół średnich. Znajdują się w niej zadania testowe z różnych działów fizyki, pokrywające się z materiałem liceum.

Pytania w aplikacji zostały podzielone na działy: kinematyka, dynamika, energia i jej przemiany, elektryczność i magnetyzm, prąd stały, kwanty i fale, optyka, termodynamika i hydrostatyka, fizyka jądrowa i wszechświat, czyli astronomia. Każdy z działów ma swój własny kolor, dzięki czemu rozwiązywanie zadań jest przyjemniejsze.

Niemal 500 zadań pochodzi między innymi z zestawów pytań maturalnych, przygotowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Po rozwiązaniu porcji 10 zadań aplikacja pokazuje statystyki prawidłowych odpowiedzi – średnią liczbę, liczbę prób i najlepszy wynik.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fizyka, chemia, biologia, historia, języki – ciąg dalszy maturalnych powtórek

4
05.05.2016  •  Anna Rymsza

Po przeglądzie aplikacji pomagających zdać maturę z matematyki pora na kolejne przedmioty. Na 6 maja zaplanowana została matura z angielskiego, w najbliższych dniach odbędą się też egzaminy z matematyki na poziomie rozszerzonym, biologii, chemii, geografii, historii, WOS-u, języków obcych i innych przedmiotów. Przygotowała kolejną porcję aplikacji, które przydadzą się nie tylko podczas powtórek przed maturą. Niektóre z nich warto zachować na dłużej. Gram & Zdam Matura Gram & Zdam Matura to gra sprawdzająca wiedzę na poziomie ostatniej klasy liceum z matematyki, chemii, fizyki,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.