Tetris Runner 1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Tetris Runner to szybka i dynamiczna zręcznościówka poddająca ciężkim próbom naszą zwinność, spostrzegawczość, ale przede wszystkim szybkość reakcji.

Ciągłe parcie do przodu naszej postaci, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu zwyczajną koniecznością szybkiego opuszczenia niebezpiecznego labiryntu „zanim będzie za późno” ;-). Ciekawym i dość niespodziewanym urozmaiceniem fabuły pozostaje jedynie to, że przyjdzie nam uciekać przed mściwym, żarłocznym Pacmanem.

Mknąc przez kolorowy, tetrisowy labirynt dokładamy wszelkich starań, by w czasie karkołomnej ucieczki utrzymać się jak najdłużej przy życiu i zebrać jak największą liczbę punktów. Trasa rozkładana jest przed oczami gracza, a poziom trudności i układ klocków na planszy regenerowany jest losowo.

Utrudnieniem zabawy jest systematycznie zwiększająca się prędkość biegu, co zdecydowanie utrudnia wybór właściwych chodników i korytarzy. Ułatwieniem jest z kolei możliwość szybkiej zmiany toru ruchu, gdy już znajdujemy się w powietrzu.

Gra przypomina trochę nieśmiertelne SkyRoads, a prosta muzyka w tle oraz grafika tylko przemawiają za projektem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!