r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tetris Runner 1.3

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe

Tetris Runner to szybka i dynamiczna zręcznościówka poddająca ciężkim próbom naszą zwinność, spostrzegawczość, ale przede wszystkim szybkość reakcji.

Ciągłe parcie do przodu naszej postaci, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu zwyczajną koniecznością szybkiego opuszczenia niebezpiecznego labiryntu „zanim będzie za późno” ;-). Ciekawym i dość niespodziewanym urozmaiceniem fabuły pozostaje jedynie to, że przyjdzie nam uciekać przed mściwym, żarłocznym Pacmanem.

r   e   k   l   a   m   a

Mknąc przez kolorowy, tetrisowy labirynt dokładamy wszelkich starań, by w czasie karkołomnej ucieczki utrzymać się jak najdłużej przy życiu i zebrać jak największą liczbę punktów. Trasa rozkładana jest przed oczami gracza, a poziom trudności i układ klocków na planszy regenerowany jest losowo.

Utrudnieniem zabawy jest systematycznie zwiększająca się prędkość biegu, co zdecydowanie utrudnia wybór właściwych chodników i korytarzy. Ułatwieniem jest z kolei możliwość szybkiej zmiany toru ruchu, gdy już znajdujemy się w powietrzu.

Gra przypomina trochę nieśmiertelne SkyRoads, a prosta muzyka w tle oraz grafika tylko przemawiają za projektem.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tetris Runner na weekend: ucieczka z labiryntu z Pacmanem za plecami

22
ROZRYWKA 28.11.2015 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Tetris Runner - szybką i dynamiczną zręcznościówkę poddająca ciężkim próbom naszą zwinność, spostrzegawczość, ale przede wszystkim szybkość reakcji. Ciągłe parcie do przodu naszej postaci, znane w sumie z wielu innych produkcji, uzasadnione zostało tu zwyczajną koniecznością szybkiego opuszczenia niebezpiecznego labiryntu „zanim będzie za późno” ;-). Ciekawym i dość niespodziewanym urozmaiceniem fabuły pozostaje jedynie to, że przyjdzie nam uciekać przed mściwym, żarłocznym Pacmanem. Mknąc przez kolorowy, tetrisowy labirynt dokładamy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jendrej   5 #1 29.11.2015 12:50

Firefox blokuje pobieranie, więc się troszkę boję.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.