TexitEasy TexitEasy 0.21.4

Strona główna Windows Biuro Edytory tekstów
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TexitEasy to darmowy i multiplatformowy edytor LaTeX wyposażony w najważniejsze funkcje, jakich oczekujemy od narzędzia tego rodzaju.

Dzięki możliwości nagrywania makr, korzystanie z TexitEasy może być jeszcze bardziej komfortowe, pozwalając użytkownikom na zaoszczędzenie sporej ilości czasu. Nie trzeba również zmagać się z interfejsem, gdyż jest on niezwykle przejrzysty i intuicyjny, przez co możemy skupić się wyłącznie na pracy.

TexitEasy warto docenić za obecność wielu istotnych opcji, takich jak np. moduł uzupełniania kodu, sprawdzanie pisowni, wyszukiwanie za pomocą wyrażeń regularnych, ukrywanie plików pomocniczych oraz przywracanie ostatniej sesji. Bardzo przydatna jest także wbudowana przeglądarka dokumentów w formacie PDF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!