Text Deduplicator Plus 1.04

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Text Deduplicator Plus to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, służące do usuwania ze wskazanych plików tekstowych duplikujących się pozycji. Dodatkowo oferuje ono również funkcje sortowania oraz zliczania wystąpień unikatowych wyrażeń.

Pomimo swojej olbrzymiej prostoty Text Deduplicator Plus charakteryzuje się właściwościami, których nie powstydziłyby się różnego rodzaju komercyjne rozwiązania. Program doskonale radzi sobie z bardzo dużymi plikami tekstowymi (zawierającymi nawet 2 miliony wierszy), a wszystkie dostępne w nim operacje wykonywane są szybko oraz sprawnie.

Obsługa programu jest banalnie prosta i ogranicza się w zasadzie tylko do wczytania pliku tekstowego. Po wykonaniu jakiejkolwiek operacji wyniki pracy zapisywane są na dysku (w tej samej lokalizacji co plik wejściowy) w obrębie nowego pliku tekstowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!