TextExpander TextExpander 6.8.2

Strona główna Mac Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz program

TextExpander to program usprawniający pisanie. Za jego pomocą ustawimy skróty do często wpisywanych fraz.

TextExpander oferuje szerokie możliwości ustawień, dzięki którym wpisany ciąg znaków może zamieniać się nie tylko w tekst czy grafikę, lecz także w aktualną godzinę i datę. Aplikacja potrafi symulować wciśnięcie, na przykład, klawisza Tab lub Enter, co pozwala na uzupełnianie całych formularzy za pomocą prostego skrótu składającego się z kilku znaków. Co więcej, obsługiwane są również skrypty AppleScript, JavaScript i skrypty powłoki (shellowe), dzięki czemu możliwości programu są naprawdę duże.

Program tworzy statystyki wpisywanych fraz. Ilość zaoszczędzanego dzięki niemu czasu można sprawdzić wyświetlając przejrzyste wykresy. TextExpander monitoruje również często wpisywane frazy, które nie posiadają jeszcze skrótu i sugeruje jego utworzenie, wyświetlając powiadomienia systemowe. Aplikacja działa w tle, a jej ikona widoczna jest w systemowym pasku statusu. Autorzy programu przygotowali gotowe zbiory skrótów które można łatwo pobrać z poziomu aplikacji. Warto do nich zajrzeć, ponieważ znajduje się tam wiele ciekawych skrótów, ułatwiających codzienną pracę oraz przykładowe możliwości użycia programu. Stworzone skróty synchronizują się za pomocą chmury iCloud lub Dropbox.

TextExpander to doskonała aplikacja poprawiająca wydajność. Z pewnością docenią ją użytkownicy ceniący swój czas i sprawną pracę. Program dostępny jest w darmowej wersji testowej. Pełną wersje można zakupić na stronie producenta. Dostępna jest także wersja mobilna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!