r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Textadept 9.5

Strona główna Windows Programowanie Edytory dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Textadept to wieloplatformowy edytor tekstowy przeznaczony w szczególności dla programistów, poszukujących szybkiego i lekkiego narzędzia, które wspomoże ich w codziennej pracy.

Program wygląda dość niepozornie, ale pomimo swego minimalizmu, posiada dużo wartościowych funkcji, które z pewnością zostaną docenione przez zaawansowanych użytkowników. Przede wszystkim Textadept jest nastawiony na to, aby w zasadzie cała obsługa programu odbywała się za pośrednictwem klawiatury, oferując skróty klawiszowe dla praktycznie każdej akcji i komendy. Dzięki obsłudze kolorowania i podkreślania składni kodu dla ponad 90 różnych języków programowania, możemy być pewni, że nie pogubimy się w setkach linii kodu.

r   e   k   l   a   m   a

Textadept oferuje również moduł automatycznego uzupełniania wpisywanych wyrażeń, możliwość edytowania wielu dokumentów w jednym oknie aplikacji, a do tego pozwala na spersonalizowanie m.in. wykorzystywanej kolorystyki. Całość dopełnia obsługa wtyczek i rozszerzeń tworzonych przez społeczność użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.