Textractor Textractor 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Textractor to podręczny skaner OCR. Pozwala na rozpoznawanie tekstu w już utworzonych zdjęciach oraz wykonanie nowych z poziomu aplikacji. Wśród jego zalet należy wymienić szybkość działania, a także pracę w trybie offline.

Ekran główny programu składa się z dwóch zakładek. Pierwsza pozwala wybrać nam obiekt do skanowania oraz przejść do ustawień. Dokument do skanowania może pochodzić z naszej galerii, mamy też możliwość uruchomienia aparatu. W opcjach znajdziemy jedynie panel zmiany języka. Choć nie znajdziemy tam języka polskiego, Textractor radzi sobie poprawnie z jego odczytaniem.

Wynik pracy programu możemy skopiować do systemowego schowka, bądź też zapisać w formie pliku .txt. To właśnie je zawiera druga z zakładek. Niestety zaraz po wykonaniu zadań OCR, aplikacja nie prezentuje nam efektu swojej pracy. Ten jest dostępny dopiero z poziomu wspomnianego pliku.

Textractor dostępny jest za darmo i nie zawiera reklam. Bez oficjalnego wsparcia dla języka polskiego nie zawsze radzi sobie z wszystkimi literami. Pomimo tego może być pomocny gdy szybko chcemy wyciągnąć fragment tekstu ze zdjęcia dokumentu, bądź też zrzutu ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!