The AMC TC: Episode 1 & 2 2.0.1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W alternatywnej wizji growej rzeczywistości, wielki światowy heros Duke Nukem ginie w bohaterskiej walce z obcym najeźdźcą. Jego miejsce zajmuje nie jedna osoba, ale cały zorganizowany zespół specjalistów o różnorakich umiejętnościach. To nimi właśnie pokierujemy w bezpłatnym fanowskim projekcie o może niewiele mówiącym tytule The AMC TC. Skrót tymczasem oznacza właśnie tajną jednostkę do walki z zagrożeniami.

Niby to tylko nieco udoskonalona technologia, pamiętająca czasy Duke Nukem 3D, ale możliwości nasza wybrana postać ma dużo więcej. Wskazujemy jednego z ośmiu agentów, dzielących się na takich świetnie posługujących się standardową bronią palną, ale też przykładowo magią. Każdym gra się inaczej. Do dyspozycji mamy również zabawki AMC, w tym skaner otoczenia, ułatwiający m.in. odkrywanie szyfrów do drzwi.

Poza likwidowaniem masy wrogów w różnych częściach Ziemi oraz wszechświata, na przestrzeni dwóch rozległych epizodów rozwiążecie też niejedną zagadkę logiczną, związaną z przestawianiem obiektów. Popiszecie się zręcznością przy przeskakiwaniu ze sprintu ponad rozpadlinami i wślizgiwaniu się pod zamykające się wrota. Pomyślano nawet o możliwości odbicia się od ściany, aby wskoczyć poziom wyżej. Gra zaskakuje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!