r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Aurora Wager 3 na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy The Aurora Wager 3 - prosty, ale w miarę szczegółowy symulator lotu balonem stworzony przez autorów w kilka dni na specjalny konkurs 7DRL.

Gracz przyjmuje zakład od swojego znajomego o to, kto pierwszy przy użyciu własnego aerostatu dotrze na Biegun Północny. Wyścig rozpoczynamy od skonfigurowania "elementu napędowego", dzięki któremu balon napełni się gorącym powietrzem i będzie w stanie unieść nas wraz z gondolą w powietrze. Nie zapominamy również o zrzuceniu balastu, odpowiednim ustawieniu kompasu oraz innych niezbędnych do lotu przyrządów.

Będąc już w powietrzu naszym podstawowym zadaniem jest łapanie możliwie najlepszych prądów powietrznych umożliwiających jak najszybsze dotarcie na Biegun. Kolejną istotną kwestią są zapasy paliwa oraz żywności, które trzeba będzie systematycznie uzupełniać lądując na napotkanych na szlaku wyspach. Niejednokrotnie przyjdzie nam zwiedzić ogromne połacie terenu zanim wyposażymy siebie i statek w odpowiedni ekwipunek.

r   e   k   l   a   m   a

W trakcie rozgrywki nie skupiamy się jedynie na czynnościach bezpośrednio związanych z obsługą licznych urządzeń sterowniczych, szeregu wskaźników, zegarów, liczników, ale upajamy się cudownymi widokami oraz pięknem otaczającej nas zewsząd przyrody zapominając mimowolnie o podstawowym celu wyprawy.

The Aurora Wager 3 to dość szczegółowy symulator lotu balonem, który oprócz świetnej zabawy polegającej na sterowaniu statkiem dostarcza masę miłych doznań i zapewnia dobre samopoczucie na długi czas ;-).

Grę The Aurora Wager 3 można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Symulatory.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.