r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Bat! 4.0.0.22

Strona główna Aktualności

Firma RITLabs udostępniła dzisiaj stabilną wersję swojego sztandarowego produktu The Bat! z gałęzi 4.0.

Dla tych co nie znają "nietoperza" przypominamy, że to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu. Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Aplikacja jest bogata w wiele możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, całkiem nowy edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz oraz wiele innych.

Wśród najważniejszych zmian wprowadzonych w The Bat! 4.0 należy wymienić usprawnienie edytora tekstów MicroEd i przeglądarki obrazów, dodanie funkcji historii adresów oraz zaawansowanego menadżera URL. Więcej informacji na temat wydania nowej gałęzi programu znaleźć można na stronie projektu.

Najnowszą wersję programu The Bat! 4.0.0.22 w wersji Home Edition i Professional Edition można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.