The Bat! 4.0.0.22

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma RITLabs udostępniła dzisiaj stabilną wersję swojego sztandarowego produktu The Bat! z gałęzi 4.0.

Dla tych co nie znają "nietoperza" przypominamy, że to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu. Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Aplikacja jest bogata w wiele możliwości m. in. wtyczki antywirusowe, całkiem nowy edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia anty-spamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz oraz wiele innych.

Wśród najważniejszych zmian wprowadzonych w The Bat! 4.0 należy wymienić usprawnienie edytora tekstów MicroEd i przeglądarki obrazów, dodanie funkcji historii adresów oraz zaawansowanego menadżera URL. Więcej informacji na temat wydania nowej gałęzi programu znaleźć można na stronie projektu.

Najnowszą wersję programu The Bat! 4.0.0.22 w wersji Home Edition i Professional Edition można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Klienty poczty e-mail

© dobreprogramy

Komentarze