The Bat! w sklepie CHStudio.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Z przyjemnością informujemy o pierwszych owocach współpracy ze sklepem internetowym CHStudio.pl, o której rozpoczęciu pisaliśmy kilka dni temu. Zgodnie z naszymi zapowiedziami w ofercie sklepu będą uwzględniane propozycje naszych Czytelników oraz redakcji vortalu, dotyczące m.in. trudno dostępnych w Polsce ale interesujących programów. Jedną z takich pozycji jest The Bat! - mający zagorzałych zwolenników klient pocztowy o rozbudowanych możliwościach.

TheBat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu. Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych opcji konfiguracyjnych powoduje z kolei, że nie przypadkiem to właśnie TheBat!'a używają często ci najbardziej wymagający. Fakt, że program tego typu, nie będąc darmowy, cały czas zwiększa ilość swoich fanów jest chyba najlepszą rekomendacją. Najnowsza wersja 2.0 jest bogata w wiele nowości m. in. wtyczki antywirusowe, całkiem nowy edytor HTML, pełna obsługa protokołu IMAP4, udoskonalenia antyspamowe, wbudowany harmonogram i przypominacz oraz inne liczne, użyteczne oraz funkcjonalne ulepszenia.

Program posiada niespotykanie bogaty zestaw definicji do filtrowania przesyłek, jeden z najbardziej imponujących systemów do obsługi szablonów i niesamowita konfigurowalność praktycznie każdego aspektu działania programu powodują, że jedynym ograniczeniem możliwości TheBat'a w zakresie poczty elektronicznej jest wyobraźnia użytkownika. Nie bez znaczenia jest także polska strona domowa programu, która demonstruje kreatywne podejście do oferowanych opcji. Wszystko to sprawa, że reszta opcji którymi pochwalić może się także konkurencja - wygodna obsługa wielu kont, ergonomiczna książka adresów, funkcje bezpieczeństwa (zabezpieczenia antywirusowe, szyfrowanie i autentykacja), opcje archiwizacyjne i współpraca z innymi narzędziami - wydaje się w przypadku TheBat!'a zbyt oczywista, żeby o niej wspominać. Dodatkowego smaku dla koneserów dodaje fakt, że jeśli chodzi o wypuszczanie nowych wersji, zapał autorów TheBat!'a przebić może chyba tylko mnogość nowych Detonatorów nVIDII.

Program jest dostępny w wielu wariantach cenowych zależnych od przeznaczenia i ilości nabywanych licencji. Przykładowo w wersji studenckiej kosztuje 117 zł + VAT, w wersji do użytku domowego 165 zł + VAT, natomiast "normalna" edycja kosztuje 210 zł + VAT.

Więcej informacji znajdziecie w sklepie CHStudio.pl.

© dobreprogramy
s