The Battle of Endor 2.1

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Battle of Endor to prawdziwa gratka dla pasjonatów filmów ze słynnej serii "Gwiezdne Wojny". Ta kosmiczna strzelanina nawiązuje treścią do słynnych filmów z serii Star Wars. Gracz wciela się w rolę pilota myśliwca X-Wing i bierze udział w słynnej bitwie o Endor. Naczelnym celem Gracza jest zniszczenie Gwiazdy Śmierci. Pomagać mu będzie sprzymierzona załoga kilkudziesięciu myśliwców.

Klawiszologia, jak na grę zaliczaną do grupy symulatorów, jest bardzo prosta. Oprócz myszki, do dyspozycji mamy pięć dodatkowych klawiszy, za pomocą których konfigurujemy celownik, włączamy radar i sterujemy mocą silników. Z dokładną specyfikacją klawiszy można się zapoznać otwierając plik readme.txt lub w opcjach samej gry. Bardzo ważnym parametrem, który należy dostosować pod własne wymagania jest "sensitivity" myszki. Od tego ustawienia będzie uzależniony komfort sterowania naszym myśliwcem. Na uznanie zasługuje bez wątpienia oprawa dźwiękowa rodem z planu filmowego Star Wars:) Grę polecamy nie tylko zwolennikom Gwiezdnych Wojen.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!