The Bricksperience 1.4

Strona główna Windows Gry Symulatory
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

The Bricksperience to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy są wiecznie młodzi na zabawę klockami. Gdyby wziąć popularne zestawy LEGO i postarać się przedstawić ich składanie niczym w Minecrafcie, otrzymalibyśmy właśnie ten bezpłatny projekt. Tutaj w trybie FPP budujemy określone konstrukcje, zyskując przy tym punkty. Można do gry w sumie podejść jak do symulatora. Jest schemat, są elementy, trzeba to poskładać.

Do wyboru jest kilkanaście modeli, różniących się stopniem skomplikowania. Przy odrobinie wysiłku nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać kolejne. Zabawa rozgrywać się może na pustej przestrzeni albo w domowym zaciszu. Rozgrywkę rozpoczynamy rzecz jasna od wysypania klocków, które realistycznie rozsypują się dookoła. Potem należy przyjrzeć się rysunkowi wyświetlanemu na olbrzymim telefonie komórkowym. Kolejne części przytwierdzamy do tej ustawionej tuż przy nim, dbając o kolejność.

Co interesujące, w dziele tym pojawia się element RPG. Rozwijamy swoje zdolności z użyciem specjalnych punktów, zyskiwanych za udane ukończenie konstrukcji. Na początku warto zwiększyć ilość miejsc w plecaku na klocki, potem może zainwestować w system podświetlania odpowiednich elementów sortowanie na kupki po kolorze. The Bricksperience to bardzo wyjątkowa zabawa dla małych oraz dużych... dzieci. Odpręża.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!