r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Dark Sorcerer — pokaz możliwości PlayStation 4

Strona główna Aktualności

Studio Quantic Dream, twórcy niezapomnianego Heavy Rain i nadchodzącego Beyond: Two Souls na PS3, znani są produkcji nie tylko niesamowitych graficznie, ale również w niezwykły sposób przekazujących oraz rozbudzających emocje. Aby zademonstrować możliwości konsoli PlayStation 4, Sony poprosiło dewelopera o przygotowanie demka technologicznego pokazującego, co jest możliwe na nowej platformie. Projekt ten przerodził się w... komedię.

Nie, nie chodzi o nagłe odkrycie, że w stylowej obudowie zamknięto podzespoły nie grzeszące mocą obliczeniową, więc z tego powodu była masa problemów programistycznych. Zespół Quantic Dream zwyczajnie zastanowił się, na jakim niezbadanym jeszcze przez siebie polu mógłby zabłysnąć i zmontował pełne humoru demko The Dark Sorcerer. Ponoć przerazić kogoś w grze jest niezwykle łatwo, zasmucić zdecydowanie trudniej, ale prawdziwe wyzwanie to dopiero skutecznie skłonić go do śmiechu. Wyszło przy okazji, że technologia opracowana z myślą o PS4 już na wstępie daje niemal fotorealistyczne rezultaty — w pełnym HD, z niezwykle rozbudowanymi tłami, szczegółowymi modelami postaci, wolumetrycznym oświetleniem, zaawansowanymi efektami cząsteczkowymi oraz masą innych filmowych sztuczek. A to wszystko tylko test, nawet pełnej gry z tego nie będzie...

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.