The Elder Scrolls: Legends The Elder Scrolls: Legends

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Elder Scrolls: Legends to karcianka osadzona w uniwersum znanym z komputerowych gier fabularnych The Elder Scrolls. Produkcja wykorzystuje model biznesowy free-to-play, więc można ją pobrać za darmo, ale w trakcie zabawy możliwe jest kupowanie dodatków za prawdziwe pieniądze.

Akcja gry The Elder Scrolls: Legends toczy się w doskonale znanych lokacjach, takich jak np. Morrowind czy Skyrim. Producenci udostępnili rozbudowaną kampanię dla jednego gracza oraz możliwość zabawy na arenie, gdzie przetestujemy swoje umiejętności w zakresie budowania nowych talii.

Mimo wszystko docelowo tytuł powstał z myślą o rywalizacji w trybie PvP (gracz kontra gracz), w którym stawimy czoła innym fanom The Elder Scrolls z całego świata. Wygrywając kolejne mecze będziemy nie tylko zdobywać nowe karty, ale także awansujemy na coraz wyższe miejsca w sieciowych rankingach.

Poszczególne rozgrywki w The Elder Scrolls: Legends przeprowadzane są w systemie turowym, który idealnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych, o ile – rzecz jasna – gramy przeciwko sztucznej inteligencji. Możemy bowiem w każdej chwili przetrwać zabawę i kontynuować ją w późniejszym czasie.

The Elder Scrolls: Legends regularnie otrzymuje nowe aktualizacje. Dzięki nim twórcy udostępniają przede wszystkim duże rozszerzenia, takie jak: Upadek Mrocznego Bractwa, Bohaterowie Skyrim, Powrót do Mechanicznego Miasta i Rody Morrowind. Co jakiś czas w grze pojawią się nowe karty, nowe wydarzenia, nowe rodzaje nagród i nie tylko.

Warto dodać, że gra The Elder Scrolls: Legends została wydana na Androidzie w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!