r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Expendabros

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Twórcy niesamowitej strzelanki Broforce połączyli siły z producentami filmów z serii Niezniszczalni i w rezultacie dostaliśmy niezwykle wybuchową grę The Expandabros, rozprowadzaną zupełnie za darmo. Jeżeli pamiętacie stare strzelanki automatowe, a w Metal Slugach kochaliście się na zabój, wtedy nie macie się co zastanawiać. Należy tytuł ten pobrać. Bawić z nim będą się świetnie niemniej wszyscy fani szybkiej akcji.

W grze kierujemy rozrysowanymi na kilka pikesli i przekolorowanymi bohaterami, odgrywanymi w filmach przez Sylvestra Stallone oraz jego przyjaciół twardzieli. Każdy dysponuje swoimi niszczycielskimi atakami. Jeden po prostu strzela z potężnego działa, inny rzuca nożami, a kolejny dzierży w potężnych dłoniach wyrzutnię granatów. Cel główny to dotarcie do końca danego etapu przy eliminowaniu wrogów po drodze.

r   e   k   l   a   m   a

Niech nie zwiedzie nikogo na pozór bardzo starodawna oprawa graficzna. Zniszczyć można niemal wszystko to, co widoczne jest akurat na ekranie, w dodatku przy akompaniamencie fal ognia i ogromnych eksplozji. Broń posłuży niejednokrotnie w roli szpadla, przekopującego teren oraz usuwającego ziemię spod stóp przeciwników. To czysty wizualny obłęd, ale dający ogromną frajdę z bardzo dynamicznej rozgrywki.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor
  • 2 GB RAM

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   16 #1 06.06.2016 20:13

Gra kozak:) ,niestety bardzo krótka ,to taki młodszy braciszek płatnego Broforce ,ale zdecydowanie warto zagrać i się pośmiać.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.