The Expendabros

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Twórcy niesamowitej strzelanki Broforce połączyli siły z producentami filmów z serii Niezniszczalni i w rezultacie dostaliśmy niezwykle wybuchową grę The Expandabros, rozprowadzaną zupełnie za darmo. Jeżeli pamiętacie stare strzelanki automatowe, a w Metal Slugach kochaliście się na zabój, wtedy nie macie się co zastanawiać. Należy tytuł ten pobrać. Bawić z nim będą się świetnie niemniej wszyscy fani szybkiej akcji.

W grze kierujemy rozrysowanymi na kilka pikesli i przekolorowanymi bohaterami, odgrywanymi w filmach przez Sylvestra Stallone oraz jego przyjaciół twardzieli. Każdy dysponuje swoimi niszczycielskimi atakami. Jeden po prostu strzela z potężnego działa, inny rzuca nożami, a kolejny dzierży w potężnych dłoniach wyrzutnię granatów. Cel główny to dotarcie do końca danego etapu przy eliminowaniu wrogów po drodze.

Niech nie zwiedzie nikogo na pozór bardzo starodawna oprawa graficzna. Zniszczyć można niemal wszystko to, co widoczne jest akurat na ekranie, w dodatku przy akompaniamencie fal ognia i ogromnych eksplozji. Broń posłuży niejednokrotnie w roli szpadla, przekopującego teren oraz usuwającego ziemię spod stóp przeciwników. To czysty wizualny obłęd, ale dający ogromną frajdę z bardzo dynamicznej rozgrywki.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor
  • 2 GB RAM

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!