The Fourth Wall 1.0.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pod przyciągającą nazwą The Fourth Wall kryje się ciekawa platformówka 2D o podłożu głównie logicznym z domieszką elementów zręcznościowych.

Pokierujemy tu młodym, ciekawym świata zewnętrznego czarodziejem, który pewnego dnia postanawia wyruszyć w daleką, pełną niebezpieczeństw wędrówkę. Naszym głównym zadaniem jest szczęśliwe doprowadzenie go do wyjścia z każdego, nawet najbardziej pokrętnego układu.

Bohater na swej drodze napotyka szereg przeszkód, blokad i zasadzek lecz żaden problem nie jest mu straszny, ponieważ… potrafi on zakrzywiać najbliższą mu przestrzeń (tutaj płaszczyznę), w której akuratnie się znajduje. Umożliwia mu to przechodzenie przez ściany, lawirowanie nad ogniem, przeciąganie na właściwą stronę wind, a także wiele innych czynności, dzięki którym jest w stanie przedostać się w niedostępne zakamarki planszy.

W miarę robienia postępów kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Niejednokrotnie, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wymagało od gracza dużej błyskotliwości i sporego zastanowienia.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą pozytywne wrażenie oprawą graficzną, a dzięki fachowemu zespoleniu elementów zręcznościowych z logicznymi tytuł powinien przypaść do gustu wielu sympatykom gier platformowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!