r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Fourth Wall 1.0.0

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pod przyciągającą nazwą The Fourth Wall kryje się ciekawa platformówka 2D o podłożu głównie logicznym z domieszką elementów zręcznościowych.

Galeria programu

Pokierujemy tu młodym, ciekawym świata zewnętrznego czarodziejem, który pewnego dnia postanawia wyruszyć w daleką, pełną niebezpieczeństw wędrówkę. Naszym głównym zadaniem jest szczęśliwe doprowadzenie go do wyjścia z każdego, nawet najbardziej pokrętnego układu.

Bohater na swej drodze napotyka szereg przeszkód, blokad i zasadzek lecz żaden problem nie jest mu straszny, ponieważ… potrafi on zakrzywiać najbliższą mu przestrzeń (tutaj płaszczyznę), w której akuratnie się znajduje. Umożliwia mu to przechodzenie przez ściany, lawirowanie nad ogniem, przeciąganie na właściwą stronę wind, a także wiele innych czynności, dzięki którym jest w stanie przedostać się w niedostępne zakamarki planszy.

W miarę robienia postępów kolejne wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a z układu na układ przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Niejednokrotnie, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wymagało od gracza dużej błyskotliwości i sporego zastanowienia.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą pozytywne wrażenie oprawą graficzną, a dzięki fachowemu zespoleniu elementów zręcznościowych z logicznymi tytuł powinien przypaść do gustu wielu sympatykom gier platformowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

The Fourth Wall na weekend: władza nad przestrzenią (płaszczyzną?) jest trudniejsza niż myślisz

0
ROZRYWKA 01.08.2015 | Rafał Szramowiat (szarameta)

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy kryjącą się pod przyciągającym tytułem The Fourth Wall – ciekawą platformówkę 2D o podłożu głównie logicznym z domieszką elementów zręcznościowych. Pokierujemy tu młodym, ciekawym świata zewnętrznego czarodziejem, który pewnego dnia postanawia wyruszyć w daleką, pełną niebezpieczeństw wędrówkę. Naszym głównym zadaniem jest szczęśliwe doprowadzenie go do wyjścia z każdego, nawet najbardziej pokrętnego układu. Bohater na swej drodze napotyka szereg przeszkód, blokad i zasadzek lecz żaden problem nie jest mu straszny, ponieważ… potrafi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.