r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Hacky Sack Game 1.1.2

Strona główna Windows Gry Sportowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Hacky Sack Game to niesamowita gradka dla miłośników nietuzinkowej żonglerki. Startujemy w rozgrywkach polegających na rywalizacji w wyjątkowo atrakcyjnym podbijaniu czymś w rodzaju piłeczki. Po osiągnięci odpowiedniego poziomu (ja go nie osiągnąłem :-( wplatać można w podbijanie piłki różnego rodzaju akrobacje takie jak salta, gwiazdy itp. Żeby zajść daleko trzeba wykazać się naprawdę sporą "koordynacją klawiszową" ;-) Trójwymiarowe animowane postacie w przyjemnej scenerii, różne tryby gry, a także wiele dopracowanych szczegółów (np.: wpływ wiatru) sprawiają, że zabawa wciąga. Warto zwrócić uwagę na bardzo dopracowany i wygodny system do nauki poszczególnych kopnięć i figur. Taka nauka jest skądinąd niezbędna jeśli się chce powalczyć z rywalami ;-)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 27.04.2010 23:47

Ta "pewnego rodzaju piłeczka" to footbag, w Polsce znana bardziej jako zośka. Jest to woreczek wypełniony piaskiem lub granulatem plastikowym. :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.