r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Human Body by Tinybop 3.0.3

Strona główna iOS Edukacja i nauka Biologia i chemia

Rozbudowany, multimedialny atlas ludzkiego ciała nie tylko dla najmłodszych. Jego zadaniem jest nauka poprzez zabawę i interakcję. Dzięki temu łatwiej i przyjemniej przyswoić sobie tajniki działania ludzkiego organizmu.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od stworzenia konta dziecka. Może być ich kilka. Wybieramy imię, kolor oraz model na jakim będziemy chcieli się uczyć. Dostępne jest także konto dla rodzica, z poziomu którego zarządzamy innymi. Po wstępnej konfiguracji, możemy przystąpić do poznawania tajników działania ludzkiego ciała.

r   e   k   l   a   m   a

Widoczne kontury wypełiamu poszczególnymi elementami, takimi jak układ nerwowy, krwionośny, kostny itd. Każdy z nich posiada wiele drobnych, interaktywnych elementów. Przykładowo układ pokarmowy pozwala nam jeść wybrane produkty i obserwować ich trawienie. Układ nerwowy pozwala prześledzić pracę oka, przy współpracy z kamerą urządzenia. Takich smaczków jest zdecydowanie więcej, a wszystkie opatrzono odpowiednią grafiką, animacją oraz dźwiękiem.

Przytrzymując palec na dowolnej części organizmu, dziecko może nagrać swój komentarz, albo wiadomością głosową, na którą później odpowie rodzic. Z menu programu możemy ustalimy jakie elementy będą widoczne, w tym dodać podpisy. Interfejs w języku polskim znacznie ułatwia korzystanie z aplikacji. Panel rodzica pozwala zarządzać kontami, a także pobrać podręczniki, które pozwolą lepiej wykorzystać wiedzę zawartą w programie.

The Human Body by Tinybop to jedna z najlepszych aplikacji edukacyjnych dostępnych na iOS. Bawi i uczy niezależnie od wieku. Jej pełna wersja to wydatek wysokości 3, 99 euro. Dostępna jest również darmowa edycja Lite, która pozwala zapoznać się z możliwościami aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy dla dzieci. Poznaj ludzką anatomię z The Human Body

8
OPROGRAMOWANIE 09.06.2015 | Paweł Piskurewicz

W kolejnej już części naszego cyklu z ciekawymi aplikacjami dla dzieci przyjrzymy się programowi The Human Body dla systemu iOS. Zadaniem tego multimedialnego atlasu ludzkiego ciała jest nauka poprzez zabawę i interakcję. Dzięki temu łatwiej i przyjemniej możemy przyswoić tajniki działania ludzkiego organizmu. Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od stworzenia konta dziecka. Może być ich kilka. Wybieramy imię, kolor oraz model na jakim będziemy chcieli się uczyć. Dostępne jest także konto dla rodzica, z poziomu którego zarządzamy innymi. Po wstępnej konfiguracji, możemy przystąpić do poznawania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.