r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Line Zen 1.0

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

The Line Zen to już kolejny tytuł zespołu Ketchapp. Ich specjalnością są proste gry zręcznościowe, w których zarówno założenia rozgrywki jak i sterowanie sprowadzono do niezbędnego minimum. Idea ta okazała się bardzo skuteczna, prawie każdy tytuł ich produkcji cieszy się dużą popularnością w sklepach mobilnych.

Galeria programu

W The Line Zen przejmujemy kontrolę nad kulą, która przemierza kolejne korytarze i pomieszczenia. Kontakt z jakimkolwiek obiektem (poza specjalnymi zielonymi) kończy się naszą śmiercią i koniecznością rozpoczynania zabawy od nowa. Kolejność poziomów jest losowa, tak więc co pewien czas czekają nas nowe wyzwania.

Jak w każdej grze tego typu poziom trudności już od początku potrafi dać się we znaki. Problem może stanowić już pierwszy zakręt. Miłośników takiej rozgrywki nie trzeba zachęcać. Gra z jednej strony irytuje, z drugiej daje satysfakcję z każdego przebytego centymetra.

W The Line Zen nie zabrakło także reklam. Bywają irytując, są jednak ceną za darmową dystrybucję. Jeżeli gra przypadnie nam do gustu możemy zapłacić za ich usunięcie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.