The Path of Kara The Path of Kara 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rodzima produkcja z gatunku match-3. Poza samą zabawą w łączenie elementów, autorzy położyli duży nacisk na oprawę graficzną i warstwę fabularną. To jeden z nielicznych przedstawicieli gier logicznych, gdzie historia nie jest tylko zbędnym dodatkiem.

Zasady gatunku nie odbiegają od kanony. Naszym zadaniem jest zakreślić minimum 3 takie same obiekty znajdujące się koło siebie. Gdy to zrobimy te znikają. Im więcej za jednym razem, tym lepszy bonus możemy otrzymać. The Path of Kara cechuje spora różnorodność jeżeli chodzi o misje. Czeka na nas blisko 70 poziomów, a każdy przynosi ze sobą coś nowego, stara się inaczej podejść do rozgrywki. Czasami autorzy lekko przesadzili z poziomem trudności, zwłaszcza końcowych zadań.

W tle tego wszystkie toczy się fabuła, wzbogacona o dobrze przygotowane ilustracje. Możemy ją kompletnie pominąć i skupić się na samych zagadkach. Zachęcam jednak to cierpliwego śledzenia dialogów. Klimat produkcji podnosi także oprawa audio. Szkoda, że tak mało różnorodna. Rozczarowuje także niska rozdzielczość grafik, na urządzeniach z większą rozdzielczością ekranów, Path of Kara prezentuje się nieostro.

W grze razi jeszcze jeden aspekt. Skoro za je wykonanie odpowiadają rodacy, brakuje polskiej wersji językowej. Za pełną wersję trzeba zapłacić niewiele ponad 6 zł, jest też dostępna darmowa wersja testowa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!