r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Pirate: Caribbean Hunt 8.4

Strona główna Android Gry Symulatory

The Pirate: Caribbean Hunt to realistyczna, polska gra piracka. Gracz wciela się w kapitana statku, którym napada na innych, handluje zdobytymi towarami w odległych portach Morza Karaibskiego, a także rozwija własny port.

W grze można pływać 20 klasami statków i bez ograniczeń rozbudowywać flotę. Podczas działań na usianym wysepkami morzu można walczyć wykorzystując 5 rodzajów amunicji, napadać na inne statki i historyczne miasta, ulepszać swoją flotę, a przy okazji trzeba utrzymywać załogę.

Kapitan floty zdobywa doświadczenie i nowe umiejętności. Co ciekawe, żeglowanie odbywa się w modelu poprawnym fizycznie, z uwzględnieniem czasu i odległości. Podczas ręcznego sterowania statkiem trzeba wybierać układ żagli i wziąć w ręce ster, zwracając uwagę na kierunek wiatru.

Element ekonomiczny obejmuje umiejętny handel zdobytymi towarami, a także przejmowanie i rozbudowę pirackich baz. W tej części gry trzeba wcielić się w budowniczego, by zadbać o magazyny, tartaki, szwalnie żagli i tym podobne, potrzebne w porcie budynki, przynoszące niemałe zyski.

Wilk morski musi też dbać o reputację, wypłacając załodze wynagrodzenie. W grze można bawić się samodzielnie, wykonując zadania, albo ze znajomymi przez sieć – wtedy można stoczyć bitwę na morzu w trybie PvP lub PvE.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

The Pirate: Caribbean Hunt na weekend – polska gra o piratach

8
27.08.2016  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki proponuję Wam The Pirate: Caribbean Hunt. To dzieło Mirosława Dymka, które możecie znać jako twórcę świetnych Polan lub serii Earth 2100. Po udanej Zombie Defense wrócił z symulatorem kapitana pirackiego statku. Gra polega na żeglowaniu po Morzu Karaibskim i wykonywaniu typowych dla piratów czynności – napadanie na statki handlowe i dyplomatyczne, atakowanie miast portowych, zbieranie ładunków z wraków i spieniężanie ich w odległych portach, gdzie nikt się nie zorientuje, skąd pochodzą towary. Można sterować pojedynczym statkiem, ale gdy gra się rozwinie,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.