The Pirate: Caribbean Hunt

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

W The Pirate: Caribbean Hunt gracz wciela się w kapitana statku pirackiego i wykonuje typowe dla tej profesji zadania – napada na statki, atakuje miasta, zbiera ładunek, walczy na morzu i sprzedaje zdobyte dobra, by wypłacić załodze wynagrodzenie i dbać o swój statek.

Kapitan statku musi zarabiać, dbać o swoją reputację, dobrze zarządzając załogą, a także rozbudować własny, piracki port. Z czasem może pływać coraz lepszymi statkami i odwiedzać coraz odleglejsze zakątki Morza Karaibskiego, jeśli kupi odpowiednią mapę. Statki można modyfikować, montując do nich ulepszenia, trzeba też dbać o reputację. Z czasem możliwe będzie także sterowanie całą flotą, przez wydawanie poleceń pojedynczym statkom.

W grze zaimplementowany został realistyczny model sterowania statkami żaglowymi, z możliwością wyboru podniesionych żagli i wskaźnikiem kierunku wiatru, oraz imponujący system mierzenia odległości i odliczania czasu, zmieniający porę dnia w grze. Dzięki temu można podziwiać imponujące zachody słońca na morzu.

Sterowanie w grze zostało opracowane z myślą o ekranach dotykowych, ale można też korzystać ze skrótów klawiaturowych i myszki.

W grze można bawić się samodzielnie, wykonując misje i rozwijając swój port. Można też zagrać ze znajomymi przez Internet w trybach PvP i PvE.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

The Pirate: Caribbean Hunt na weekend – polska gra o piratach

8
27.08.2016  •  Anna Rymsza

W ramach cotygodniowej rozrywki proponuję Wam The Pirate: Caribbean Hunt. To dzieło Mirosława Dymka, które możecie znać jako twórcę świetnych Polan lub serii Earth 2100. Po udanej Zombie Defense wrócił z symulatorem kapitana pirackiego statku. Gra polega na żeglowaniu po Morzu Karaibskim i wykonywaniu typowych dla piratów czynności – napadanie na statki handlowe i dyplomatyczne, atakowanie miast portowych, zbieranie ładunków z wraków i spieniężanie ich w odległych portach, gdzie nikt się nie zorientuje, skąd pochodzą towary. Można sterować pojedynczym statkiem, ale gdy gra się rozwinie,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
stan55   10 #3 04.09.2016 16:15

@endrju2 (niezalogowany): A pokemony są w wersji na peceta, będzie jedynie kłopot w bieganiu ze skrzynką na plecach i bateriami na wózku.

  #2 02.09.2016 22:03

@stan55: połap sobie lepiej pokemony. Gierka wypas.

stan55   10 #1 28.08.2016 12:26

Wytrzymałem 10 minut i kolejna bzdurna gierka poszła do kosza

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy