The Pirate: Caribbean Hunt The Pirate: Caribbean Hunt version 9.6

Strona główna iOS Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Pirate: Caribbean Hunt to realistyczna, polska gra piracka. Gracz wciela się w kapitana statku, którym napada na innych, handluje zdobytymi towarami w odległych portach Morza Karaibskiego, a także rozwija własny port.

W grze można pływać 20 klasami statków i bez ograniczeń rozbudowywać flotę. Podczas działań na usianym wysepkami morzu można walczyć wykorzystując 5 rodzajów amunicji, napadać na inne statki i historyczne miasta, ulepszać swoją flotę, a przy okazji trzeba utrzymywać załogę.

Kapitan floty zdobywa doświadczenie i nowe umiejętności. Co ciekawe, żeglowanie odbywa się w modelu poprawnym fizycznie, z uwzględnieniem czasu i odległości. Podczas ręcznego sterowania statkiem trzeba wybierać układ żagli i wziąć w ręce ster, zwracając uwagę na kierunek wiatru.

Element ekonomiczny obejmuje umiejętny handel zdobytymi towarami, a także przejmowanie i rozbudowę pirackich baz. W tej części gry trzeba wcielić się w budowniczego, by zadbać o magazyny, tartaki, szwalnie żagli i tym podobne, potrzebne w porcie budynki, przynoszące niemałe zyski.

Wilk morski musi też dbać o reputację, wypłacając załodze wynagrodzenie. W grze można bawić się samodzielnie, wykonując zadania, albo ze znajomymi przez sieć – wtedy można stoczyć bitwę na morzu w trybie PvP lub PvE.

Gra jest dostępna za darmo, ale zawiera mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!