The Pit 1.0.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Pit toi gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem, przygotowana przez studio Ketchapp, czyli jedno z bardziej popularnych w świecie gier na urządzenia mobilne.

W grze wcielamy się w dość surrealistycznie wyglądającego, zielonego stwora. Jego wygląd trudno nazwać jednym słowem, trochę to dinozaur, trochę mały klocek. Trafiamy na osadzoną w wirtualnych realiach planszę, na której mkniemy przed siebie po torze ułożonym z kwadratów. Na naszej drodze spotkamy mnóstwo przeszkód, np. nadlatujące piły tarczowe, opadające bloki drewna, przepaści, bariery ułożone z wiązek laserowych, wystające kolce. Naszą postacią sterujemy za pomocą tapnięć: przytrzymując palec dłużej na ekranie, bohater zacznie przemieszczać się na brzuchu, a naciskając ekran wykonamy skok. W grze trzeba wykazywać się dużym refleksem, bo jakiekolwiek starcie z przeszkodą kończy się przerwaniem rozgrywki.

The Pit integruje się z usługą Gry Google Play, co pozwala synchronizować nasze wyniki i postępy w grze w google'owej chmurze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych