The Powerpuff Girls: Monkey Mania The Powerpuff Girls: Monkey Mania 1.072

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Powerpuff Girls: Monkey Mania to dwuwymiarowa zręcznościówka z akcją osadzoną w świecie znanym z serialu animowanego Atomówki emitowanego w Polsce przez stację Cartoon Network.

Bójka, Bajka i Brawurka ruszają do akcji!

W grze The Powerpuff Girls: Monkey Mania musimy oczywiście rozprawić się z Mojo Jojo, czyli odwiecznym wrogiem Bójki, Bajki i Brawurki, które zmierzą się z armią szalonych małp, by uratować Townsville przed zniszczeniem. Nieustraszone bohaterki będą biegać, skakać i latać po ulicach miasta, stawiając czoła kolejnym zagrożeniom.

Mojo Jojo znów robi problemy!

Co ciekawe, The Powerpuff Girls: Monkey Mania pozwala Bójce, Bajce i Brawurce rekrutować nowych sojuszników, czyli innych bohaterów znanych z małego ekranu, by mogły wspólnie z nimi pokrzyżować plany Mojo Jojo. Ponadto Atomówki z czasem zyskają dostęp do rozmaitych ulepszeń (na odblokowanie czekają dziesiątki power-upów) pozwalających uporać się z coraz trudniejszymi misjami.

Graj za darmo!

Warto dodać, że The Powerpuff Girls: Monkey Mania wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Pobranie gry jest darmowe, ale wbudowany system mikropłatności oferuje możliwość kupowania dodatkowych przedmiotów za prawdziwe pieniądze.

Najważniejsze cechy:

  • gra dla dzieci oparta na licencji serialu telewizyjnego Atomówki
  • Bójka, Bajka i Brawurka po raz kolejny muszą rozprawić się z Mojo Jojo i uratować Townsville
  • prosta do opanowania mechanika rozgrywki
  • opcja rekrutowania sojuszników
  • za darmo, ale z mikropłatnościami

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!