The Proto -Type

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Proto -Type to sympatyczna, darmowa platformówka 2D z głównym naciskiem na zręczność. Główną osią rozgrywki jest umiejętne przeskakiwanie po zawieszonych w powietrzu platformach, pokonując przy tym nie tylko różnego rodzaju przeszkody, ale także walcząc na wiele sposobów z uzbrojonym przeciwnikiem.

Na wyposażeniu nie posiadamy przesadnie wymyślnej broni, toteż sukces w wielu pojedynkach będzie zasługą zwinności i zręczności naszej bohaterki. Oddając pojedyncze strzały w stronę wroga zmuszona jest ona do częstej zmiany miejsca oraz pozycji zwracając szczególną przy tym uwagę, by nie zlecieć w dół.

Sporym utrudnieniem jest również ciągła kontrola podłoża, po którym się poruszamy. Zostało ono skonstruowane w taki sposób, by w trakcie poruszania się po nim co chwilę aktywować kolejne jego fragmenty. Bez tego dalsza droga okaże się niemożliwa. Będzie więc potrzebna dobra koordynacja zwłaszcza, że w dalszej części gry pojawią się kolejne klawisze do obsługi.

W The Proto -Type na pewno warto spróbować swoich sił, oprócz sympatycznej rozgrywki oraz kilku mile spędzonych przy grze chwil otrzymamy dużą porcję satysfakcji z każdego zaliczonego układu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

oprawa audiowizualna, samouczek, kontrola podłoża
ilość etapów
ocena użytkownika
10.12.2016 12:55

Platformówka z naciskiem na skakanie. Oprawa audiowizualna dobra. Gra wciągająca ale bardzo krótka: 12 etapów z rosnącym poziomem trudności. Plus za możliwości bohatera i kontrolę podłoża. W grze mamy wyraźnie rozrysowany samouczek, mamy checkpointy i możliwość wczytywania każdego etapu. Poziom trudności trochę za niski, emocje za słabe. Poza tym fajna gierka ale to tak naprawdę 15 minut gry.