The Rock Clock 1.0.1

Strona główna Android Akcesoria Budziki
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Rock Clock to aplikacja, która łączy dwie funkcje: jest budzikiem, a jednocześnie pomaga w realizowaniu celów, które stawia sobie użytkownik.

W programie cele można ustawić na dwa sposoby: wpisać ręcznie to, co zamierzamy osiągnąć lub wybrać jeden z kilku do wyboru (np. zdobyć awans w pracy, powiększyć mięśnie, nauczyć się nowego języka itp.). W kolejnym kroku można ustawić datę, kiedy chcemy zabrać się za cel lub zdecydować, czy daną czynność chcemy wykonywać cyklicznie bez daty granicznej.

Po wybraniu celu, alarm zadzwoni we wskazanej porze. Bardzo ciekawe są dzwonki - melodyjne, dynamiczne i rockowe. Wybrał je amerykański aktor i zawodnik wrestlingu Dwayne "The Rock" Johnson, który jest patronem aplikacji. Ponadto, w aplikacji znajdziemy filmy motywacyjne z tym aktorem w roli głównej.

Program jest prosty w obsłudze i zawiera ciekawe elementy, które mogą pomóc w zdobyciu motywacji tym użytkownikom, którzy planują sięgnąć po ważne dla siebie cele.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy