The Room Three The Room Three version 1.0.2

Strona główna iOS Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Room Three to trzecia już odsłona cieszącej się dużą popularnością gry logiczno-przygodowej The Room. W nowym wydaniu dostajemy kolejne zagadki do rozwiązania, osadzone w charakterystycznym dla tej produkcji tajemniczym, mrocznym klimacie.

W The Room Three tajemnicza postać znana jako The Craftsman podrzuca nam kolejne zagadki do rozwiązania. Podobnie, jak we wcześniejszych częściach gry, czeka na nas mnóstwo przedmiotów, które możemy dotykać, sprawdzać ich zawartość, łączyć tropy w rozwiązanie łamigłówki. Wszystko osadzono w działającym na wyobraźnię, mrocznej scenerii 3D, a atmosferę podkręca także specyficzna ścieżka dźwiękowa.

Teoretycznie gra The Room Three na iOS powinna zadziałać na iPhone'ach oraz iPadach z systemem w wersji od 5.1.1 wzwyż. Twórcy gry zachęcają jednak, aby instalować ją głównie na iPhone 5 lub nowszym oraz iPadach 3 lub nowszych. Na innych urządzeniach od Apple gra może nie działać tak, jak powinna. Warto też dodać, że aplikacja „waży” prawie 600 MB, dlatego lepiej pobierać ją przez sieć WiFi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!