The Santa Claus Project Collection

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

The Santa Claus Project Collection to gwiazdkowa paczka bezpłatnych projektów, które pozwolą każdemu przypomnieć sobie stare, dobre czasy gier platformowych w trakcie świątecznej przerwy od obowiązków, ale nie tylko. Lekko archaiczna oprawa graficzna specjalnie nawiązuje do klasyków sprzed lat, pozwalając skupić się na prostej, lecz też sycącej rozgrywce. Zestaw gwarantuje miłe chwile przed komputerem oraz monitorem.

W skład pakietu wchodzą cztery propozycje. Jedna wyraźnie nawiązuje do hitów gatunku z epoki Atari, inna trochę do niezapomnianego Bomb Jacka, a pozostałe garściami czerpią z dokonań braci Mario w erze dominacji gier 2D. W każdym w zasadzie przypadku cel zabawy jest jasny. Święty Mikołaj musi zebrać wszystkie prezenty albo ewentualnie wyeliminować nieprzyjaciół zagrażających Gwiazdce.

Warto zwrócić uwagę na ciekawe udźwiękowienie poszczególnych gier w ramach The Santa Claus Project Collection, adekwatne do efektów widocznych na ekranie. Do sterowania trzeba się na pewno przyzwyczaić, ponieważ bohater w każdym przypadku zachowuje się nieco inaczej, zwłaszcza jeśli chodzi o skoki, ale poszczególne projekty nie wymagają zbyt długich przygotowań do zabawy. Warto dać tej kompilacji szansę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!