r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Simpsins Tapped Out 4.30.0

Strona główna Android Gry Symulatory

The Simpsons Tapped Out to typowa gra, w której trzeba zbudować miasto. W tym przypadku Homer musi odbudować Springfield po katastrofie nuklearnej, którą sam spowodował, ale nikomu się do tego nie przyzna.

Galeria programu

W grze trzeba odbudować Springfield, przy czym można to zrobić zupełnie po swojemu, nie zwracając uwagi na to, jak miasto wyglądało w serialu. W miarę postępu prac pojawiają się kolejne znane z serialu postacie i charakterystyczne budynki. Jednym z celów jest zebranie całych rodzin. Postacie mogą wykonywać charakterystyczne dla nich zadania i pomagać zdobywać punkty doświadczenia.

Podczas gry można również odwiedzać alternatywne wersje miasta, tworzone przez innych graczy. Przynosi to obustronne korzyści. Warto odwiedzać je każdego dnia.

Gra zawiera mikropłatności i wymaga stałego połączenia z Internetem, ale dostarcza godziny świetnej zabawy i potrafi wciągnąć – zwłaszcza miłośników serialu Simpsonowie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.