The Sims 4: Wampiry

Strona główna Windows Gry Mody i dodatki do gier
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

The Sims 4: Wampiry to kolejny dodatek do niezwykle popularnej gry The Sims 4. Dzięki niemu będziemy mogli stworzyć w grze wampiry czy też zamieszkać w opuszczonym dworku Forgotten Hollow wraz z innymi nieśmiertelnymi istotami. W ręce gracza trafi także spory zestaw ubrań, przedmiotów i mebli przydatnych podczas kreowania naszego wirtualnego życia w The Sims 4.

Co zyskamy dzięki dodatkowi?

Podstawowym narzędziem, które debiutuje w The Sims 4: Wampiry to kreator tych nieśmiertelnych istot. Gracz posiada możliwość kreowania uroczych lub przerażających wampirów, posiadając przy tym do wyboru sporą ilość gadżetów czy strojów. Dzięki opcji dostosowywania zachowań naszego Sima-wampira zdefiniujemy jego zachowanie w różnych sytuacjach. Co więcej, opisywany dodatek wprowadza również możliwość zdobywania i wykorzystywania nadprzyrodzonych umiejętności, np. kontrolowanie umysłów Simów czy manipulowanie energią duchową.

Idąc dalej, The Sims 4: Wampiry daje graczowi możliwość przeniesienia swoich Simów do nowej lokacji, jaką jest stary dworek Forgotten Hollow. Możemy w nim zamieszkać, zdobywać składniki i przygotowywać mikstury, przebywać w towarzystwie innych żądnych krwi istot lub zostać w naszym dotychczasowym domu i żywić się owocami plazmowymi, które zaspokoją naszych Simów gdy ci poczują chęć zakosztowania krwi.

Uwaga!

  • Dodatek The Sims 4: Spotkajmy się do działania wymaga podstawowej wersji gry The Sims 4.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!