The Sims FreePlay The Sims FreePlay 5.57.2

Strona główna Android Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Sims FreePlay to darmowa wersja najpopularniejszego symulatora ludzkiego życia. Gra wykorzystuje model biznesowy free-to-play, co oznacza, że dostępne są w niej opcjonalne mikropłatności umożliwiające zakup dodatkowej zawartości za prawdziwe pieniądze.

Jak grać w The Sims FreePlay?

Właściwa zabawa z The Sims FreePlay rozpoczyna się już w kreatorze, dzięki któremu możemy zaprojektować własnego Sima, wybierając spośród wielu rodzajów twarzy, fryzur, ubrań i innych elementów lub też skorzystać z trybu pozwalającego na wylosowanie wyglądu swojego bohatera. Po wykonaniu tych czynności nie pozostanie nam nic innego, jak wprowadzić się do pierwszego domu i zaliczyć kilka różnych zadań pełniących funkcję samouczka.

Co można robić w The Sims FreePlay?

The Sims FreePlay zawiera doskonale znaną mechanikę przeniesioną na ekrany smartfonów i tabletów. Możemy oczywiście prowadzić codzienne życie naszego sima, zawierać znajomości czy przyjaźnie, flirtować z innymi mieszkańcami wirtualnego świata, robić karierę, opiekować się zwierzętami, wykonywać zwykłe czynności domowe (np. gotowanie, sprzątanie, czytanie, oglądanie telewizji) lub też zająć się rozbudowywaniem i dekorowaniem własnego domu.

Warto dodać, że The Sims FreePlay posiada unikatową funkcję, która sprawia, że jeśli w prawdziwym życiu jest dzień, to taka pora będzie również w grze (i na odwrót).

The Sims FreePlay – najważniejsze cechy:

  • symulator ludzkiego życia od twórców The Sims 3
  • doskonale znana mechanika rozgrywki przeniesiona na mniejsze ekrany
  • nieliniowy przebieg rozgrywki
  • samouczek przedstawiający zasady gry nowicjuszom
  • za darmo (dostępne reklamy i mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!