The Tower The Tower

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Tower to kolejna propozycja od kechapp, jednego z najbardziej znanych twórców gier na urządzenia mobilne. W The Tower zadaniem gracza jest zbudowanie jak najwyższej wieży z klocków kolejno opadających na planszę.

Pomysł na rozgrywkę w The Tower jest banalnie prosty. Budujemy wieżę z opadających klocków, a im wyższa, z tym większą prędkością opadają elementy. Kolejne trzeba nakładać na siebie możliwie najdokładniej, dzięki temu nasza wieża będzie pięła się w górę. Jeśli zaniedbamy dokładność, konstrukcja się zawali. Im lepsze osiągnięcia zaliczymy, tym więcej monet zarobimy. Można zapłacić nimi za dostęp do kolejnych scenerii, na tle których budujemy wieżę i nowych klocków.

Aplikacja integruje się z usługą Gry Google Play, dzięki czemu nasze wyniki będą zapisywane w google'owej chmurze, będziemy też mogli rywalizować ze znajomymi. W podstawowej wersji The Tower wyświetla reklamy, które nieco przeszkadzają w rozgrywce, można je wyłączyć płacąc ok. 8 zł. Za prawdziwą walutę można też kupić monety w grze, dzięki którym zyskamy dostęp do nowych plansz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!