The Tower Assassin's Creed The Tower Assassin's Creed 1.0.4

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

The Tower Assassin's Creed jest nieskomplikowaną zręcznościówką nawiązującą do jednej z najpopularniejszych gier w historii, czyli Assassin’s Creed.

Wspinanie się na wieże to nieodłączny element wszystkich odsłon cyklu Assassin’s Creed. Tak samo jest w The Tower Assassin's Creed, ale tutaj dla odróżnienia najpierw musimy zbudować odpowiednią konstrukcję za pomocą elementów pojawiających się na ekranie. Dopiero potem nasz bohater będzie mógł wykonać skok wiary prosto w stóg siana.

The Tower Assassin's Creed pozwala na zbieranie kredytów Helixa, które wydamy między innymi na odblokowanie nowych postaci. W grze pojawią się doskonale znani bohaterowie, tacy jak np. Altair ibn La-Ahad z pierwszej części serii, Bayek z Siwy (Assassin’s Creed: Origins) czy Ezio Auditore da Firenze (Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed: Brotherhood i Assassin’s Creed: Revelations).

Gra The Tower Assassin's Creed jest dostępna do pobrania za darmo, ale w aplikacji znajdziemy mikropłatności. Decydując się na wydanie prawdziwych pieniędzy otrzymamy możliwość wyłączenia reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!