r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Trace: Murder Mystery Game

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

The Trace: Murder Mystery Game to gra dla miłośników kryminalnych zagadek, którzy chcą wcielić się w detektywa stojącego w obliczu trudnego śledztwa do rozwiązania.

Galeria programu

W grze musimy rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci. Czy doszło do niej w wyniku morderstwa, a może nieszczęśliwego wypadku? Tego dowie się gracz, korzystając z rozbudowanego scenariusza i równie bogatych możliwości interakcji z przedmiotami, które znajdzie na swojej drodze. Trzeba łączyć fakty i poszlaki, uważnie obserwować to, co znajduje się na ekranie podczas gry, zbierać dowody i skanować je w oparciu o dane dostępne w policyjnej bazie. Wszystko dzieje się w świetnej, realistycznej scenerii 3D, a na dodatek zabawie towarzyszy bardzo ciekawa muzyka, tworząca niepowtarzalny nastrój.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
OPROGRAMOWANIE 14.02.2016 | Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.